Dostęp do zasobów Witryny wymagającej logowania mają: wykładowcy, słuchacze oraz studenci Szkoły Głównej Służby Pożarniczej.

Konta użytkowników (dla wykładowców i grup studentów) zakładane są przez CENpI w oparciu o zgłoszenia kierowników studiów podyplomowych oraz samych wykładowców, zainteresowanych udostępnianiem studentom materiałów dydaktycznych.

Nazwa użytkownika (LOGIN), składa się z imienia i nazwiska pisanych małymi literami (bez polskich znaków) i rozdzielonymi kropką, np. dla osoby Józef Dąbrowski, poprawnie utworzone konto to "jozef.dabrowski"

W przypadku już założonego w systemie konta z Państwa imieniem i nazwiskiem, klucz nadawania nazwy użytkownika jest modyfikowany.

Jeśli materiał dydaktyczny dedykowany jest grupie studentów, wówczas zakładany jest użytkownik dla grupy. Dane potrzebne do logowania w Witrynie edukacyjnej przekazywane są staroście/szefowi grupy.

Mariusz Pulkowski
Administrator
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.